Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > IRF46ER102K
IRF46ER102K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IRF46ER102K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IRF46ER102K
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IRF-46 1K 10% ER E3
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer IRF46ER102K Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IRF-46 1K 10% ER E3 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 501085 pcs Data papier IRF-46 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.394" L (5.20mm x 10.00mm) afscherming Unshielded
Serie IRF-46 ratings -
Q @ Freq 80 @ 2.52MHz Packaging -
Verpakking / doos Axial Temperatuur -20°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.52MHz Inductie 1mH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1.7MHz
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 1mH Unshielded Inductor 200mA 8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max Huidige score 200mA