Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > IRF46ER123K
IRF46ER123K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IRF46ER123K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IRF46ER123K
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IRF-46 12K 10% ER E3
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer IRF46ER123K Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IRF-46 12K 10% ER E3 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 509074 pcs Data papier IRF-46 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.394" L (5.20mm x 10.00mm) afscherming Unshielded
Serie IRF-46 ratings -
Q @ Freq 50 @ 79.6kHz Packaging -
Verpakking / doos Axial Temperatuur -20°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 79.6kHz Inductie 12mH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 400kHz
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 12mH Unshielded Inductor 60mA 88 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 88 Ohm Max Huidige score 60mA