Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ISC1812EB270K
ISC1812EB270K
ISC1812EB270K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISC1812EB270K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISC1812EB270K
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 27UH 212MA 1.56 OHM
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ISC1812EB270K Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 27UH 212MA 1.56 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 112325 pcs Data papier ISC-1812 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 1812
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) afscherming Shielded
Serie ISC-1812 ratings -
Q @ Freq 50 @ 2.52MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 1812 (4532 Metric) Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.52MHz Inductie 27µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.134" (3.40mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 13MHz
gedetailleerde beschrijving 27µH Shielded Wirewound Inductor 212mA 1.56 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 1.56 Ohm Max
Huidige score 212mA Current - Verzadiging -