Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ISC1812EB271K
ISC1812EB271K
ISC1812EB271K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISC1812EB271K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISC1812EB271K
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 270UH 101MA 6.9 OHM
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ISC1812EB271K Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 270UH 101MA 6.9 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 107221 pcs Data papier ISC-1812 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 1812
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) afscherming Shielded
Serie ISC-1812 ratings -
Q @ Freq 40 @ 796kHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 1812 (4532 Metric) Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 796kHz Inductie 270µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.134" (3.40mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 4MHz
gedetailleerde beschrijving 270µH Shielded Wirewound Inductor 101mA 6.9 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 6.9 Ohm Max
Huidige score 101mA Current - Verzadiging -