Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ISC1812RV820J
ISC1812RV820J
ISC1812RV820J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISC1812RV820J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISC1812RV820J
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 82UH 156MA 2.86 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 106028 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ISC1812RV820J Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 82UH 156MA 2.86 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 106028 pcs Data papier ISC-1812 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket 1812
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) afscherming Shielded
Serie ISC-1812 ratings -
Q @ Freq 50 @ 2.52MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1812 (4532 Metric) Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Inductiefrequentie - test 2.52MHz Inductie 82µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.134" (3.40mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 7.2MHz
gedetailleerde beschrijving 82µH Shielded Wirewound Inductor 156mA 2.86 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 2.86 Ohm Max
Huidige score 156mA Current - Verzadiging -