Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ISC1812RVR18M
ISC1812RVR18M
ISC1812RVR18M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISC1812RVR18M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISC1812RVR18M
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 180NH 468MA 320 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 137635 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ISC1812RVR18M Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 180NH 468MA 320 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 137635 pcs Data papier ISC-1812 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket 1812
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) afscherming Shielded
Serie ISC-1812 ratings -
Q @ Freq 30 @ 25.2MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1812 (4532 Metric) Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Non-Magnetic Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Inductiefrequentie - test 25.2MHz Inductie 180nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.134" (3.40mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 350MHz
gedetailleerde beschrijving 180nH Shielded Wirewound Inductor 468mA 320 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max
Huidige score 468mA Current - Verzadiging -