DSOL-0844-24
DSOL-0844-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DSOL-0844-24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DSOL-0844-24
Fabrikant Delta Electronics
Beschrijving SOLENOID PULL CONTINUOUS 24V
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DSOL-0844-24 Fabrikant Delta Electronics
Beschrijving SOLENOID PULL CONTINUOUS 24V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 10487 pcs Data papier DSOL-0844 Spec
Categorie Motoren, Solenoids, Bestuurdersborden / Modules Gewicht 0.21 lb (95.25g)
Spanning - Nominale 24VDC Type Open Frame (Pull)
Klemtype Wire Leads Technologie Electromechanical
Stroke Length 0.500" (12.70mm) Size / Dimension 1.730" L x 0.840" W x 1.130" H (43.94mm x 21.34mm x 28.70mm)
Schacht Detail Clevis Serie DSOL
Vermogen (Watt) 20W Andere namen 1144-1303
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Arbeidscyclus Continuous Diameter - Shaft 0.313" (7.95mm)
gedetailleerde beschrijving Continuous Duty Solenoid Open Frame (Pull) Type 0.500" (12.70mm) Stroke 24VDC Chassis Mount DC Resistance (DCR) 29 Ohm