DSOL-1333-18A
DSOL-1333-18A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DSOL-1333-18A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DSOL-1333-18A
Fabrikant Delta Electronics
Beschrijving SOLENOID PULL CONTINUOUS 18V
(in US Dollars)
120 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DSOL-1333-18A Fabrikant Delta Electronics
Beschrijving SOLENOID PULL CONTINUOUS 18V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8604 pcs Data papier DSOL-1333 Spec~
Categorie Motoren, Solenoids, Bestuurdersborden / Modules Gewicht -
Spanning - Nominale 18VAC Type Open Frame (Pull)
Klemtype Quick Connect Technologie Electromechanical
Stroke Length 0.500" (12.70mm) Size / Dimension 1.250" L x 1.280" W x 1.380" H (32.51mm x 31.75mm x 35.05mm)
Schacht Detail Clevis Serie DSOL
Vermogen (Watt) 10W Andere namen 1144-1305
DSOL-1333-18
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Arbeidscyclus Continuous Diameter - Shaft 0.500" (12.70mm)
gedetailleerde beschrijving Continuous Duty Solenoid Open Frame (Pull) Type 0.500" (12.70mm) Stroke 18VAC Chassis Mount DC Resistance (DCR) 30 Ohm