Huis > producten > Optoelectronics > Display Modules - LCD, OLED, Grafisch > INT035TFT
INT035TFT
INT035TFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop INT035TFT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer INT035TFT
Fabrikant Displaytech
Beschrijving LCD DISP TFT 3.5" 320X240
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer INT035TFT Fabrikant Displaytech
Beschrijving LCD DISP TFT 3.5" 320X240 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2647 pcs Data papier INT035TFT(-TS) SpecificationNT39016 D
Categorie Optoelectronics Viewing Area 70.08mm W x 52.56mm H
Touch screen - Serie -
Andere namen 1756-1029 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Interface Parallel Grafiek Kleur Red, Green, Blue (RGB)
dot Size - dot Pixels 320 x 240
dot Pitch - Display-type TFT - Color
Display Mode Transmissive Schermdiameter 3.5" (88.90mm)
gedetailleerde beschrijving Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 3.5" (88.90mm) 320 x 240 backlight LED