Huis > producten > Optoelectronics > Display Modules - LCD, OLED, Grafisch > INT043BTFT-TS
INT043BTFT-TS
INT043BTFT-TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop INT043BTFT-TS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer INT043BTFT-TS
Fabrikant Displaytech
Beschrijving LCD DISP TFT 4.3" 480X272
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer INT043BTFT-TS Fabrikant Displaytech
Beschrijving LCD DISP TFT 4.3" 480X272 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1429 pcs Data papier HX8257-A1 DatasheetSSD1961INT043BTFT(-TS) Specification
Categorie Optoelectronics Viewing Area 95.04mm W x 53.86mm H
Touch screen Resistive Serie -
Andere namen 1756-1032 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Interface Parallel Grafiek Kleur Red, Green, Blue (RGB)
dot Size - dot Pixels 480 x 272
dot Pitch - Display-type TFT - Color
Display Mode Transmissive Schermdiameter 4.3" (109.22mm)
gedetailleerde beschrijving Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 4.3" (109.22mm) 480 x 272 backlight LED