Huis > producten > schakelaars > Rotary Switches > KC13A13.001NPF
KC13A13.001NPF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop KC13A13.001NPF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer KC13A13.001NPF
Fabrikant E-Switch
Beschrijving SWITCH ROTARY 3POS 350MA 125V
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer KC13A13.001NPF Fabrikant E-Switch
Beschrijving SWITCH ROTARY 3POS 350MA 125V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 12629 pcs Data papier KC13A13.001NPF DrawingKC Series Datasheet
Categorie schakelaars Nominale spanning - AC 125V
Klemtype PC Pin Serie KC
Paneeluitsparing Dimensions Circular - 9.80mm Dia Operating Force 8.770gfm
Aantal posities 3 Aantal polen per deck 1
Aantal Dekken 1 montage Type Panel Mount, Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Index stoppen Fixed
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving Rotary Switch 3 Position SP3T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole
Diepte achter het paneel 14.20mm Huidige score 350mA (AC)
Contact Timing Non-Shorting (BBM) Contact Material Copper Alloy
Contact Finish Gold Circuit per Deck SP3T
Hoek van Throw 30° actuator Type Flatted (6.35mm Dia)
actuator Lengte 13.00mm