KC13A30.001NLS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop KC13A30.001NLS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | KC13A30.001NLS |
|---|---|
| Fabrikant | E-Switch |
| Beschrijving | SWITCH ROTARY 3POS 350MA 125V |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | KC13A30.001NLS | Fabrikant | E-Switch |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | SWITCH ROTARY 3POS 350MA 125V | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 25888 pcs | Data papier | KC13A30.001NLS DrawingKC Series Datasheet |
| Categorie | schakelaars | Nominale spanning - AC | 125V |
| Klemtype | Solder Lug | Serie | KC |
| Paneeluitsparing Dimensions | Circular - 9.80mm Dia | Andere namen | KC-13-A-01-N-L-S KC-13-A-01-N-L-S-ND KC13A01.001NLS KC13A01NLS KC13A01NLS-ND KC13A30001NLS |
| Operating Force | 8.770gfm | Aantal posities | 3 |
| Aantal polen per deck | 1 | Aantal Dekken | 1 |
| montage Type | Panel Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Index stoppen | Fixed | Kenmerken | - |
| gedetailleerde beschrijving | Rotary Switch 3 Position SP3T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount | Diepte achter het paneel | 18.50mm |
| Huidige score | 350mA (AC) | Contact Timing | Non-Shorting (BBM) |
| Contact Material | Copper Alloy | Contact Finish | Silver |
| Circuit per Deck | SP3T | Hoek van Throw | 30° |
| actuator Type | Flatted (6.35mm Dia) | actuator Lengte | 30.00mm |