Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32529C0103M000
B32529C0103M000
B32529C0103M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32529C0103M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32529C0103M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 10000PF 20% 63VDC RAD
(in US Dollars)
8000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B32529C0103M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 10000PF 20% 63VDC RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1104020 pcs Data papier B32520-29 Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 63V
Nominale spanning - AC 40V Tolerantie ±20%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)