Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32529C0104J289
B32529C0104J289
B32529C0104J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32529C0104J289 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32529C0104J289
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.1UF 5% 63VDC RADIAL
(in US Dollars)
3200 pcs6400 pcs9600 pcs16000 pcs
32000 pcs80000 pcs160000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B32529C0104J289 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.1UF 5% 63VDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform