Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32529C0105J289
B32529C0105J289
B32529C0105J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32529C0105J289 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32529C0105J289
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B32529C0105J289 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 223232 pcs Data papier B32520-29 Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 63V
Nominale spanning - AC 40V Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.287" L x 0.177" W (7.30mm x 4.50mm)
Serie B32529 ratings -
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos Radial
Andere namen 495-2468-1 Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.374" (9.50mm)
gedetailleerde beschrijving 1µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Capaciteit 1µF