Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41607A128M2
B41607A128M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41607A128M2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41607A128M2
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1200UF 20% 55V SNAP
(in US Dollars)
640 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41607A128M2 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1200UF 20% 55V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 18903 pcs Data papier B41607 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 55V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie B41607
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 6.8A @ 10kHz ratings -