Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41607A168M2
B41607A168M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41607A168M2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41607A168M2
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1600UF 20% 55V SNAP
(in US Dollars)
520 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41607A168M2 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1600UF 20% 55V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 26199 pcs Data papier B41607 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 55V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Serie B41607
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 7.7A @ 10kHz ratings -