Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41858D3338M
B41858D3338M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41858D3338M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41858D3338M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41858D3338M Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 80513 pcs Data papier B41858 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie B41858
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.146A @ 100kHz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen B41858D3338M000
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 33 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 38 mOhm @ 10kHz gedetailleerde beschrijving 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 38 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 3300µF toepassingen Automotive