Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41858D4337M8
B41858D4337M8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41858D4337M8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41858D4337M8
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41858D4337M8 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 306906 pcs Data papier B41858 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie B41858
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 436mA @ 100kHz ratings -