Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41890A4567M
B41890A4567M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41890A4567M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41890A4567M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 560UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41890A4567M Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 560UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 122596 pcs Data papier B41890 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension - Serie B41890
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 965mA @ 100kHz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen B41890A4567M000
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 138 mOhm @ 10kHz
gedetailleerde beschrijving 560µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 138 mOhm @ 10kHz Capaciteit 560µF