Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41890A4688M
B41890A4688M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41890A4688M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41890A4688M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
1500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41890A4688M Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 45560 pcs Data papier B41890 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie B41890
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 4.23A @ 100kHz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen B41890A4688M000
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 18 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 22 mOhm @ 10kHz gedetailleerde beschrijving 6800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 22 mOhm @ 10kHz 20000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 6800µF toepassingen General Purpose