Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43501A567M80
B43501A567M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43501A567M80 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43501A567M80
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
(in US Dollars)
240 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43501A567M80 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8445 pcs Data papier B43501 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 420V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie B43501
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.93A @ 100Hz ratings -