Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43501A5686M80
B43501A5686M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43501A5686M80 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43501A5686M80
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
(in US Dollars)
640 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43501A5686M80 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 45868 pcs Data papier B43501 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie B43501
Rimpelstroom @ Lage frequentie 650mA @ 100Hz ratings -