Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43504C9227M67
B43504C9227M67
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43504C9227M67 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43504C9227M67
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
(in US Dollars)
240 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43504C9227M67 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 15677 pcs Data papier B43504 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie B43504
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.2A @ 100Hz ratings -