Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43504C9337M62
B43504C9337M62
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43504C9337M62 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43504C9337M62
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
(in US Dollars)
520 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43504C9337M62 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 20428 pcs Data papier B43504 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Serie B43504
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.49A @ 100Hz ratings -