Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43504D2687M
B43504D2687M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43504D2687M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43504D2687M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
(in US Dollars)
240 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43504D2687M Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 17435 pcs Data papier B43504 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie B43504
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.06A @ 100Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In Andere namen B43504D2687M000
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 230 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 190 mOhm @ 100Hz gedetailleerde beschrijving 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 680µF toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:B43504D2687M67
  • fabrikanten:EPCOS