Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43504D2337M2
B43504D2337M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43504D2337M2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43504D2337M2
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
(in US Dollars)
640 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43504D2337M2 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 40693 pcs Data papier B43504 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie B43504
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.15A @ 100Hz ratings -