Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43545C9397M062
B43545C9397M062
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43545C9397M062 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43545C9397M062
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
(in US Dollars)
240 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43545C9397M062 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 17674 pcs Data papier B43545 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie B43545
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.28A @ 100Hz ratings -