Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43547A5187M062
B43547A5187M062
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43547A5187M062 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43547A5187M062
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
(in US Dollars)
520 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43547A5187M062 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 26694 pcs Data papier B43547 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Serie B43547
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.28A @ 100Hz ratings -