Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43564C2478M000
B43564C2478M000
B43564C2478M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43564C2478M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43564C2478M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43564C2478M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2203 pcs Data papier B43564,84 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 2.532" Dia (64.30mm) Serie B43564
Rimpelstroom @ Lage frequentie 11.1A @ 100Hz ratings -