Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43564C5338M003
B43564C5338M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43564C5338M003 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43564C5338M003
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
(in US Dollars)
24 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43564C5338M003 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1133 pcs Data papier B43564,84 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Serie B43564
Rimpelstroom @ Lage frequentie 11.6A @ 100Hz ratings -