Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43584A2159M000
B43584A2159M000
B43584A2159M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43584A2159M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43584A2159M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 670 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
18 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43584A2159M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 670 pcs Data papier B43564,84 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 3.583" Dia (91.00mm) Serie B43584
Rimpelstroom @ Lage frequentie 29.2A @ 100Hz ratings -