Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43584A2229M3
B43584A2229M3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43584A2229M3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43584A2229M3
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 602 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
24 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43584A2229M3 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 602 pcs Data papier B43564,84 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Serie B43584
Rimpelstroom @ Lage frequentie 39.8A @ 100Hz ratings -