Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43584A4129M3
B43584A4129M3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43584A4129M3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43584A4129M3
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 536 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
24 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43584A4129M3 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 536 pcs Data papier B43564,84 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 350V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Serie B43584
Rimpelstroom @ Lage frequentie 26.2A @ 100Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 1.248" (31.70mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 13 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 8.728" (221.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 11 mOhm @ 100Hz
gedetailleerde beschrijving 12000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C Capaciteit 12000µF