Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43584A2688M3
B43584A2688M3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43584A2688M3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43584A2688M3
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 6800UF 20% 250V SCREW
(in US Dollars)
32 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43584A2688M3 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 6800UF 20% 250V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1490 pcs Data papier B43564,84 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -