Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43601A9687M82
B43601A9687M82
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43601A9687M82 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43601A9687M82
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
(in US Dollars)
320 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43601A9687M82 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 12541 pcs Data papier B43601 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie B43601
Rimpelstroom @ Lage frequentie 3.09A @ 100Hz ratings -