Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43601B2108M
B43601B2108M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43601B2108M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43601B2108M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
(in US Dollars)
320 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43601B2108M Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 28134 pcs Data papier B43601 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie B43601
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.75A @ 100Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In Andere namen B43601B2108M0
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 130 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 mOhm @ 100Hz gedetailleerde beschrijving 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 1000µF toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:B43601B2108M62
  • fabrikanten:EPCOS
  • Op voorraad:20287
  • Deel#:B43601B2108M67
  • fabrikanten:EPCOS
  • Op voorraad:22776
  • Deel#:B43601B2108M80