Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43630C2158M000
B43630C2158M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43630C2158M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43630C2158M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
(in US Dollars)
240 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43630C2158M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 15651 pcs Data papier B43630 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie B43630
Rimpelstroom @ Lage frequentie 3.13A @ 100Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In Andere namen B43630C2158M
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 170 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 100 mOhm @ 100Hz
gedetailleerde beschrijving 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 1500µF