Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43630C5397M000
B43630C5397M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43630C5397M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43630C5397M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP-IN
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 14322 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
240 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43630C5397M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP-IN Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 14322 pcs Data papier B43630 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie B43630
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.22A @ 100Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In Andere namen B43630C5397M
Temperatuur -25°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Fabrikant Standaard Levertijd 36 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 320 mOhm @ 100Hz gedetailleerde beschrijving 390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 320 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 390µF toepassingen General Purpose