Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43640B5477M007
B43640B5477M007
B43640B5477M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43640B5477M007 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43640B5477M007
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
(in US Dollars)
240 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43640B5477M007 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 16474 pcs Data papier B43640 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension - Serie B43640
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.87A @ 100Hz ratings -