B43640C2108M067
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43640C2108M067 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | B43640C2108M067 |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS |
| Beschrijving | ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 2 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 320 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | B43640C2108M067 | Fabrikant | EPCOS |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 21248 pcs | Data papier | B43640 Series |
| Categorie | condensatoren | Spanning - Nominale | 200V |
| Tolerantie | ±20% | Surface Mount Land Size | - |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) | Serie | B43640 |
| Rimpelstroom @ Lage frequentie | 1.83A @ 100Hz | ratings | - |
| Polarisatie | Polar | Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | Radial, Can - Snap-In | Andere namen | B43640C2108M 67 B43640C2108M67 |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C | montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Fabrikant Standaard Levertijd | 36 Weeks |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C | Afstand tussen de draden | 0.394" (10.00mm) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Impedantie | 160 mOhms |
| Hoogte - Zittend (Max) | 1.260" (32.00mm) | ESR (Equivalent Series Resistance) | 110 mOhm @ 100Hz |
| gedetailleerde beschrijving | 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 110 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C | Capaciteit | 1000µF |