Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B43640C5227M007
B43640C5227M007
B43640C5227M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B43640C5227M007 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B43640C5227M007
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
(in US Dollars)
320 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B43640C5227M007 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 26778 pcs Data papier B43640 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension - Serie B43640
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.05A @ 100Hz ratings -