B65671D0400A048
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B65671D0400A048 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | B65671D0400A048 |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS |
| Beschrijving | FERRITE CORE P 400NH N48 2PCS |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 200 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | B65671D0400A048 | Fabrikant | EPCOS |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 45595 pcs | Data papier | B65671/2/5/9 Datasheet |
| Categorie | Magnetics - Transformer, Inductor Components | Breedte | - |
| Tolerantie | ±3% | Leverancier Device Pakket | P 26 x 16 |
| Serie | B65671 | Andere namen | B65671D 400A 48 B65671D400A48 B65671D400A48-ND |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Minimum Kerndoorsnede (Amin) mm² | 76.5 |
| Materiaal | N48 | Fabrikant Standaard Levertijd | 24 Weeks |
| Lengte | - | Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Inductie Factor (Al) | 400nH | Hoogte | 8.15mm |
| Kloof | Gapped | Connector Type A | Uncoated |
| Effectieve permeabiliteit (μe) | 127 | Effectief magnetisch volume (Ve) mm³ | 3460 |
| Effectieve lengte (le) mm | 37.2 | Effectieve oppervlakte (AE) mm² | 93 |
| Diameter | 26.00mm | Core Type | P (Pot Core) |