B65671T0100A001
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B65671T0100A001 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | B65671T0100A001 |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS |
| Beschrijving | FERRITE CORE P 100NH K1 2PCS |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | B65671T0100A001 | Fabrikant | EPCOS |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 17794 pcs | Data papier | B65671/2/5/9 Datasheet |
| Categorie | Magnetics - Transformer, Inductor Components | Breedte | - |
| Tolerantie | ±3% | Leverancier Device Pakket | P 26 x 16 |
| Serie | B65671 | Andere namen | 495-5163 B65671T 100A 1 B65671T100A1 B65671T100A1-ND |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Minimum Kerndoorsnede (Amin) mm² | 76.5 |
| Materiaal | K1 | Fabrikant Standaard Levertijd | 24 Weeks |
| Lengte | - | Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Aanvankelijke permeabiliteit (μi) | 80 | Inductie Factor (Al) | 100nH |
| Hoogte | 8.15mm | Kloof | Gapped |
| Connector Type A | Uncoated | Effectieve permeabiliteit (μe) | 32 |
| Effectief magnetisch volume (Ve) mm³ | 3460 | Effectieve lengte (le) mm | 37.2 |
| Effectieve oppervlakte (AE) mm² | 93 | Diameter | 26.00mm |