Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82143A1682K
B82143A1682K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82143A1682K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82143A1682K
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 1.2A 220 MOHM TH
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer B82143A1682K Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 1.2A 220 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5329 pcs Data papier B82143A,B Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) afscherming Unshielded
Serie HBC ratings -
Q @ Freq 40 @ 7.96MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Temperatuur -
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 6.8µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 35MHz
gedetailleerde beschrijving 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 220 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Huidige score 1.2A Current - Verzadiging -