Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82143B1223K
B82143B1223K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82143B1223K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82143B1223K
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 22UH 900MA 370 MOHM TH
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer B82143B1223K Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 22UH 900MA 370 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5812 pcs Data papier B82143A,B Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) afscherming Unshielded
Serie HBC ratings -
Q @ Freq 35 @ 2.52MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Radial Temperatuur -
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 22µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.571" (14.50mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 13MHz
gedetailleerde beschrijving 22µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 370 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max
Huidige score 900mA Current - Verzadiging -