Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82412A3680J
B82412A3680J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82412A3680J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82412A3680J
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 68NH 440MA 250 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer B82412A3680J Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 68NH 440MA 250 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5560 pcs Data papier B82412A Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) afscherming Unshielded
Serie SIMID ratings AEC-Q200
Q @ Freq 60 @ 500MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen B82412A3680J000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ceramic
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 10MHz
Inductie 68nH Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1.35GHz gedetailleerde beschrijving 68nH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 250 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Huidige score 440mA