Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82412A3470K
B82412A3470K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82412A3470K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82412A3470K
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 47NH 470MA 220 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer B82412A3470K Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 47NH 470MA 220 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5414 pcs Data papier B82412A Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) afscherming Unshielded
Serie SIMID ratings AEC-Q200
Q @ Freq 65 @ 500MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen B82412A3470K000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ceramic
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 10MHz
Inductie 47nH Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1.6GHz gedetailleerde beschrijving 47nH Unshielded Wirewound Inductor 470mA 220 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Huidige score 470mA