Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82464G4273M000
B82464G4273M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82464G4273M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82464G4273M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 27UH SMD
(in US Dollars)
750 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B82464G4273M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 27UH SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 79993 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) afscherming Shielded