Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82464G4473M000
B82464G4473M000
B82464G4473M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82464G4473M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82464G4473M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 47UH 1.55A 95 MOHM SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B82464G4473M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 47UH 1.55A 95 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 58158 pcs Data papier B82464G4
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) afscherming Shielded
Serie B82464G4 ratings AEC-Q200
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 495-1806-1
Temperatuur -55°C ~ 150°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 47µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.189" (4.80mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 9MHz
gedetailleerde beschrijving 47µH Shielded Wirewound Inductor 1.55A 95 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max
Huidige score 1.55A Current - Verzadiging 1.8A